Naše služby

Zákazníkům poskytujeme :

TECHNICKÉ ŘEŠENÍ ŽÁRUVZDORNÝCH TVAROVEK

S ohledem na naše dlouholeté zkušenosti v oboru a vlastní výrobní program, jsme schopni předložit konkrétní technické řešení, které bude odpovídat vašim podmínkám a specifikacím.

TECHNICKÉ PORADENSTVÍ

Na základě podkladů a požadavků, které nám dodáte, jsme schopni poskytnout poradenství ohledně technického řešení a vhodné aplikace přímo ve vašem provozu. Následně Vám dodáme kompletní sortiment tvarovek, izolací a dalších nezbytných komponent.

MONTÁŽE A ZAŠKOLENÍ

Jako součást dodávek kompletních pecních vozů nabízíme montážní služby a školení pro vaše zaměstnance nebo externí firmy, které se starají o údržbu vašich pecních vozů. Standardní doba školení je tři dny, ale v případě zájmu můžeme tuto dobu prodloužit podle vašich potřeb. Naším cílem je zajistit, aby vaši pracovníci měli dostatečné know-how pro efektivní provoz pecních vozů.

POZÁRUČNÍ SERVIS

Podle potřeb zákazníka poskytujeme náhradní díly a v případě potřeby rychle reagujeme na provozní problémy. Naším primárním cílem je zajistit, aby zákazník byl spokojen nejen během záruční doby, ale i po jejím uplynutí.

PRODEJ KAMNÁŘSKÝCH VÝROBKŮ

Vyrábíme a prodáváme šamotové cihly, desky a plátky, které nejsou určeny pouze profesionálním kamnářům, ale také pro hobby využití. Díky našim výrobním podmínkám a teplotám výpalu dosahujícím 1300°C jsou naše produkty výrazně odolnější než běžné produkty dostupné v různých hobby marketech.